Bad debts and recovery Specialist, Praha, SGEF

Kvalifikační požadavky

VŠ ekonomického nebo právnického směru
Praxe na obdobné pozici vítána
Právní povědomí o problematice leasingového a úvěrového financování
Znalost finanční analýzy vítána
Dobrá znalost angličtiny, znalost němčiny výhodou

Osobnostní předpoklady

Analytické, logické a strukturované myšlení
Orientace na výsledek
Komunikační a vyjednávací schopnosti
Samostatnost
Schopnost činit samostatná rozhodnutí v rámci delegované kompetence
Odolnost vůči stresu, schopnost pracovat pod tlakem
Preciznost
Vysoká profesní motivace, schopnost prosadit se, ale i přesto týmový hráč
Flexibilita
Ochota neustále na sobě pracovat a vzdělávat se

Pracovní náplň

Podpora při přeprodeji předmětů z předčasně ukončených smluv včetně procesu schválení ztráty (inzerce, zajištění uskladnění u externích partnerů, zajištění externích posudků, příprava smluvní dokumentace, konečné vypořádání leasingových smluv)
Předčasné ukončování smluv
Iniciace soudních sporů (přehled soudních sporů, podpora internímu právnímu oddělení)
Přihlášky do insolvenčních řízení
Administrace odpisů pohledávek
Koordinace procesu vymáhání s ostatními entitami skupiny SG/KB
Reporting

Nabízíme

Stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
Nadstandardní zaměstnanecké výhody a propracovaný systém benefitů
Místo výkonu práce: Praha - Stodůlky

Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Jsme na více než 400 pobočkách
3
8
9
95
6
5
4
8
5
3
4
5
2
10
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Jsme v atraktivních prostorách