Bad debts and recovery Specialist, Praha, SGEF

Kvalifikační požadavky

  • VŠ ekonomického nebo právnického směru
  • Praxe na obdobné pozici vítána
  • Právní povědomí o problematice leasingového a úvěrového financování
  • Znalost finanční analýzy vítána
  • Dobrá znalost angličtiny, znalost němčiny výhodou

Osobnostní předpoklady

  • Analytické, logické a strukturované myšlení
  • Orientace na výsledek
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Samostatnost
  • Schopnost činit samostatná rozhodnutí v rámci delegované kompetence
  • Odolnost vůči stresu, schopnost pracovat pod tlakem
  • Preciznost
  • Vysoká profesní motivace, schopnost prosadit se, ale i přesto týmový hráč
  • Flexibilita
  • Ochota neustále na sobě pracovat a vzdělávat se

Pracovní náplň

  • Podpora při přeprodeji předmětů z předčasně ukončených smluv včetně procesu schválení ztráty (inzerce, zajištění uskladnění u externích partnerů, zajištění externích posudků, příprava smluvní dokumentace, konečné vypořádání leasingových smluv)
  • Předčasné ukončování smluv
  • Iniciace soudních sporů (přehled soudních sporů, podpora internímu právnímu oddělení)
  • Přihlášky do insolvenčních řízení
  • Administrace odpisů pohledávek
  • Koordinace procesu vymáhání s ostatními entitami skupiny SG/KB
  • Reporting

Nabízíme

  • Zázemí jedné z předních finančních skupin KB/SG
  • Podpora dalšího odborného vzdělávání a rozvoje
  • Propracovaný systém benefitů formou Cafeterie
  • Možnost práce z domova, flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc + 3 dny pracovního volna navíc
  • Pracovní úvazek na dobu určitou na 1 rok s prodloužením na dobu neurčitou
  • Příjemný pracovní kolektiv, firemní akce
  • Místo výkonu práce v moderní budově přímo u metra B – Stodůlky
Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Jsme na více než 400 pobočkách
7
7
14
109
10
2
11
7
4
3
11
6
8
6
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Jsme v atraktivních prostorách