Bankovní poradce/kyně pro movitou klientelu, Nový Bor

Baví Vás komunikovat s lidmi? Nabízet služby? Máte rychlé a logické uvažování?

Pak hledáme právě Vás!

Staňte se součástí týmu Komerční banky, která hledá nového kolegu do týmu bankovních poradců v Novém Boru.

Společně dokážeme, že na partnerství záleží.

Co vás čeká v prvních měsících?

  • Absolvujete měsíční školení, kde se seznámíte s bankovními produkty, procesy, firemními aplikacemi a nástroji.
  • V prostřední školících poboček si osvojíte jednání s klienty, svou schopnost argumentace a efektivní poskytování informací klientům.
  • Absolvujete specializované kurzy na nabídku investičních produktů a hypotečních úvěrů.

Co bude dál…?

  • Pro 500 klientů se stanete osobním bankovním poradcem
  • Budete mít stanoven osobní plán prodejů bankovních produktů
  • Během osobních jednání s klienty budete zjišťovat jejich potřeby a díky znalosti jejich finanční a osobní situace nabídnete nejvhodnější řešení jejich potřeb
  • Budete usilovat o plnění obchodních cílů, které jsou ambiciózní, ale splnitelné

Co Vám Komerční banka nabízí?

  • Zajímavé zaměstnanecké benefity a finanční ohodnocení. Našim zaměstnancům nabízíme nadstandardní množství zaměstnaneckých benefitů (od stravenek po bankovní výhody). Na základě svých obchodních výsledků sami ovlivňujete výši celkového výdělku.
  • Možnost kariérního postupu. Od každého bankovního poradce očekáváme, že na své pozici setrvá alespoň dva roky, aby načerpal zkušenosti, znalosti bankovních produktů a poznal své portfolio klientů. Pokud se Vám bude na pozici dařit a budete mít ambice postoupit dál, pak Vám rádi v postupu pomůžeme. Možností je několik, buď na vyšší klientské segmenty, pozice specialistů, nebo se můžete vydat cestou manažerské práce.¨
  • Zázemí silné mezinárodní bankovní skupiny, vítěze soutěže Banka roku 2016, Bankéř roku 2016, vítěze soutěže TOP zaměstnavatel 2016, zaměstnavatel desetiletí…...

Co od Vás očekáváme?

  • Profesionální a otevřenou komunikaci s klienty
  • Schopnost skloubit zájem klienta se zájmem KB
  • Alespoň základní orientaci v investičních produktech a hypotékách
  • Profesionální a pro-klientský přístup za každých okolností
  • Pozitivní přístup
Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Jsme na více než 400 pobočkách
7
7
14
109
10
2
11
7
4
3
11
6
8
6
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Jsme v atraktivních prostorách