Reporting specialist, Praha, SGEF

Společnost SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o., která je součástí skupiny Komerční banky, resp. Société Générale a je jednou z předních leasingových společností v České a Slovenské republice, do svého týmu v Praze hledá kandidáta/-ku na pozici Reporting specialist, Praha.

Kvalifikační předpoklady:

  • Absolvent/ka VŠ ekonomického směru
  • Min. 3 roky relevantní pracovní zkušenosti (účetnictví, reporting, audit)
  • Dobrá znalost českých účetních předpisů a IFRS
  • Základní znalost daňové problematiky (daň z příjmu, odložená daň)
  • Zkušenosti z leasingu/finanční sféry výhodou
  • Velmi dobrá znalost MS Office, především Excel
  • Velmi dobrá znalost angličtiny

Osobnostní předpoklady:

  • Spolehlivost, pečlivost, přesnost, samostatnost
  • Dobré analytické a komunikační schopnosti – práce v týmu

Náplň práce:

  • Práce na sestavení měsíční, čtvrtletní a roční závěrky
  • Odpovědnost za svěřené oblasti – meziskupinové deklarace, účetní opravné položky
  • Kalkulace měnové pozice
  • Produkce manažerské výsledovky za slovenskou pobočku
  • Reporting do ČNB, KB, SG
  • Příprava ad hoc reportů a analýz

Nabízíme:

  • Zázemí jedné z předních finančních skupin KB/SG
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání a růstu v rámci skupiny KB
  • Propracovaný systém benefitů formou Cafeterie
  • Týden dovolené navíc + 3 sick days
  • Pracovní úvazek na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu včetně možnosti práce z domova
  • Příjemný pracovní kolektiv, firemní akce
  • Aktivní podporu při zaučení
  • Místo výkonu práce: Praha, v moderní budově přímo u metra B – Stodůlky
Lidé v KB
Můžete si také vytvořit svůj profil na stránkách Société Générale a díky tomu sledovat pracovní nabídky celé skupiny KB i SG.
Jsme na více než 400 pobočkách
3
8
9
95
6
5
4
8
5
3
4
5
2
10
Máte nějaké dotazy, které potřebujete zodpovědět, než nám pošlete životopis? Napište nám na volna_mista@kb.cz
Jsme v atraktivních prostorách